Кот в мешке

Мішки паперові


Паперові мішки широко застосовуються для пакування сипучої продукції в харчовій, будівельній, мінеральній та хімічній промисловості, а також у сільському господарстві та торгівлі.

Відкриті паперові мішки використовуються для фасування вугілля, насіння, макаронних виробів, сухого молока, крохмалю, комбікормів та іншої продукції. Після заповнення горловина мішка прошивається або проклеюється.

Закриті (клапані) паперові мішки виготовляються спочатку закритими. Дно і горловина мішка проклеюються або прошиваються, продукт подається в мішок через клапан, що є невеликим трубчастим отвіром. Після закінчення заповнення клапан закривається внутрішнім тиском продукції. Клапанні мішки використовуються для фасування цементу, сухих будівельних сумішей, гіпсу, крейди, мінеральних добрив.

Мішки виготовляються будь-яких розмірів з різною кількістю шарів паперу за технічними характеристиками Замовника. Нанесення друку (до 3-х кольорів) на мішок робить його зовнішній вигляд більш привабливим, стимулюючи збут, та несе необхідну інформацію про упакований матеріал: його кількість, призначення, інструкцію про вживання тощо.

Замовити