Кот в мешке

Нитки мішкозашивальні


Нитки мішкозашивальні застосовуються при прошивці мішків з різних матеріалів (поліпропілену, паперу, джуту), а також для прошивки брезента та шкіри портативними та стаціонарними мішкозашивальними машинками.

Нитка, виготовлена із штапельного поліестеру (лавсану), відрізняється високою міцністю та стійкістю до зовнішнього середовища. Високий рівень спеціальної мастила нитки дозволяє використовувати її на максимальних швидкостях мішкозашивальних машин. Щільна намотування нитки на кін виключає мимовільне спадання її витків з кона і заплутування. Оптимальна еластичність (20%) дозволяє отримати шов, здатний витримувати значні різкі навантаження, які є досить частими при складуванні та транспортуванні мішків.

Для ручних мішкозашивальних машин використовується мала намотування – 0,2кг 1000м.

На практиці визначено, що, використовуючи один кон малої намотування, можна прошити від 230 до 330 мішків залежно від розміру мішка, довжини стібка та натягу нитки при прошивці.

Для стаціонарних мішкозашивальних машин використовується велика намотування – 2кг 10000м.

Мішкозашивальні нитки також застосовуються для прошивки різної документації, для пломбування та опечатування в банківському секторі, а також у різних галузях легкої промисловості, у тому числі для контакту з харчовими продуктами.

Замовити